В Кабінеті Міністрів України мають розглянути призначення на посаду в.о. голови Державного агентства з управління зоною відчуження (ДАЗВ) Катерину Павлову (начальниця відділу міжнародного співробітництва та зв‘язків з громадськістю у ДАЗВ) не дивлячись на те, що її імя фігурує в корупційній справі.Об этом информирует AFERIST.ORG со ссылкой на  ukrlife.net
Історія досить цікава, оскільки зараз все ще триває конкурс на голову та заступників ДАЗВ. Це вже друга спроба обрати кандидатуру гідну цієї посади. В листопаді 2019 року в ЗМІ пройшли повідомлення про те, що пані Катерина отримала найбільшу кількість балів у конкурсі на голову агентства. Проте, конкурс було скасовано та переоголошено. За словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука, «жоден з кандидатів, який пройшов відбір не задовольнив нас як людина, яка могла б очолити це відомство«.

І цьому є низка причин не останньою з яких є факт товаришування Катерини Павлової з екс-заступницею міністра культури Вікторією Лісничою, яка була затримана співробітниками НАБУ 12 листопада 2019 року за підозрою у шахрайстві та наразі перебуває під слідством.

В. Ліснича разом із начальницею департаменту доступу до публічної інформації Офісу президента Світланою Кондзеля вимагали хабарі за вплив на прийняття рішень Кабміном, а саме за сприяння в призначенні на керівні посади. Ці дані встановило досудове розслідування, повідомляється в оприлюднених на сайті Єдиного реєстру матеріалах суду, повідомляє https://zaxid.net/news/ .

До речі, у серпні 2012 року В. Лісничу, яка на той час обіймала посаду гендиректора заповідника «Києво-Печерська Лавра», звинуватили у безпідставних масових звільненнях, отриманні хабара, махінаціях з документами і підтримці «сірих» фінансових схем. https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/12/7231788/

В продовження, так би мовити, теми, важливо наголосити на тому що в досудовому розслідування, що здійснює НАБУ в рамках кримінального провадження підозрюваними в якому виступають Ліснича та Кондзеля встановлено, що вищевказаними особами лобіюється призначення голови ДАЗВ. Кого б ви думалиТак, Катерини Сергіївни Павлової, яка називає себе Мирна-Павлова за прізвищем чоловіка.

За інформацією з телеграм каналів, зокрема Олександра Дубинського, В. Ліснича порекомендувала подрузі М. Пасальського, який відповідно до своєї ролі в цій організованій злочинній групі озвучив К. Павловій суму в 200 тис. дол. США за лобіювання її призначення на вищевказану посаду. Цю діяльність, як ви могли здогадатися, здійснювала С. Кондзеля, яка, за даними джерела «Української правди», стверджувала, що може вирішити будь-яке питання https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/12/7231778/.

Стає зрозумілим, чому пані Павлова так обурювалась, що її кандидатура не була належним чином оцінена конкурсною комісією, адже 200 тис. дол. США не маленькі гроші і вона заради цього пройшла 9 кіл пеклаТим більше, с початку здавалося, що все іде за планом, оскільки не дивлячись на те, що К. Павлова провалила тест по законодавству країни і була на 9 місці з 11 претендентів, її допустили до ситуаційного завдання і провели в наступний тур.

На жаль, інформація про те, що кандидатуру цієї недооціненої панянки знов планується розглянути на посаду голови ДАЗВ, дає привід думати, що корупційні схеми продовжуються.

по материалам:  http://aferist.org